Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Zdravotný luxusný matrac NATALI 80x200 z latexu

matraca v akcii
Katalógové číslo: L6-80
Dostupnosť: Skladom
Naša cena: 518 EUR

Froté
Poťah froté je klasický froté materiál pretkaný rúnom s vysokou gramážou. Veľmi dobre odvádza pot, ktorý vzniká počas spánku.
Sample
Poťah sample je základný poťah, vďaka vysokej gramáži rúna a kvalitného povrchu však mimoriadne kvalitný poťah vhodný pre Váš matrac.
Organic Cotton
Keď preferujete bavlnu, v tom prípade je pre Vás správnym poťahom Organic Cotton (zo 70 % bavlny a 30 % polyamidu).
Dry Fast
Tento poťah odporúčame ľuďom, ktorí sa počas spánku veľmi potia. Dry Fast dokonale odvádza vlhkosť a prináša príjemný pocit sucha.


Matrac Natali: Každé telo si zaslúži ibody (ibody latex) − neobvyklé riešenie pre ženské i mužské telá − „bábika“ ibody: prispôsobivá bedrová časť opisujúca krivky ženského tela − „panáčik“ ibody: prispôsobená časť pliec pre prirodzené zakrivenie mužského tela − stále prirodzene rovný chrbát − ibody uvoľňuje reflexné body, čo sa odrazí v pokojnom a hlbokom spánku − latex ibody spája vyššiu hustotu pre dokonalú oporu chrbta spoločne s mimoriadnou mäkkosťou zaručujúcou skutočné pohodlie. Matrac si vyžaduje umiestnenie na pevný alebo polohovací lamelový rošt.
  • Výška: 20cm, 
  • Hmotnosť: Do 110kg, 
  • Materiál: Latexová, 
  • Veľkosť: 80x200cm, 
  • Tvrdosť: Mäkká, 
  • Určenie: Luxusný, Zdravotný, 
  • Dostupnosť: Skladom, 
  • Poťahy: Froté, Sample, Organic Cotton, Dry Fast, 
Keď ste na našich stránkach nenašli odpoveď na Vaše otázky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo vyplnením tohto formulára a my sa Vám v čo najkratšom čase ozveme.
Odoslanie otázky bolo neúspešné, vyplňte prosím políčko e-mail
Odoslanie e-mailu bolo úspešné.
Email
Telefón
Tovar
Zdravotný luxusný matrac NATALI 80x200 z latexu
Vaša otázka
 Vaše údaje použijeme iba pre zaslanie odpovede.
 

Zdravotný luxusný matrac NATALI 80x200 z latexu

facebook