Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Zdravotný luxusný matrac NAOS soft 90x200

matraca v akcii
Katalógové číslo: N2-90
Dostupnosť: Skladom
Naša cena: 529 EUR

Sample
Poťah sample je základný poťah, vďaka vysokej gramáži rúna a kvalitného povrchu však mimoriadne kvalitný poťah vhodný pre Váš matrac.
Organic Cotton
Keď preferujete bavlnu, v tom prípade je pre Vás správnym poťahom Organic Cotton (zo 70 % bavlny a 30 % polyamidu).
Dry Fast
Tento poťah odporúčame ľuďom, ktorí sa počas spánku veľmi potia. Dry Fast dokonale odvádza vlhkosť a prináša príjemný pocit sucha.


7-zónové matracové jadro sa vďaka svojmu výraznému povrchovému profilovaniu dokáže prispôsobiť tvaru tela a zároveň umožní výborné vetranie matraca. V spojení s vlastnosťami CELLPURU, ktorý tvorí obsah jadra matraca je tak pre spánok vytvorené komfortné a hygienické prostredie. Matrac sa vyrába v dvoch tuhostiach: SOFT 5225 a HARD 5245. Matrac je vhodný pre všetky typy lamelových roštov vrátane elektrického.
Celková výška matraca s poťahom je 16 cm.
Absolútna svetová novinka! Vôbec prvýkrát dochádza ku kombinácii prášku TENCEL a peny PUR, ktorej výsledkom je dokonalé prostredie pre spánok. Pena vykazuje lepšiu schopnosť v prijímaní vlhkosti, čo potvrdzujú testy univerzity v Kiele. Ide o absolútnu novinku na svetovom trhu a zároveň míľnik vo vývoji moderných typov mäkkej peny PUR. Svetová novinka CELLPUR predstavuje začiatok novej éry v penách. Nová pena CELLPUR od Eurofoamu otvára nové dimenzie v spánkovej hygiene a komforte. Prvýkrát sa podarilo zabudovať do peny prášok TENCEL s jeho unikátnymi vlastnosťami. Je to vlastne celulóza v práškovej forme, ktorá vďaka svojej unikátnej mikroštruktúre pohlcuje vlhkosť uvoľňujúcu sa počas spánku, ktorú následne rýchle uvoľní. Prvýkrát sa podarilo skombinovať materiál TENCEL firmy Lenzing s polyuretánovou penou. Eurofoamu sa podarilo vytvoriť úplne nové riešenie zabudovaním TENCELU v práškovej forme do peny PUR. Tento prášok s inovovanou mikroštruktúrou má rovnaké vlastnosti ako známe vlákno TENCEL a zvyšuje schopnosť peny absorbovať vlhkosť. Vývojom TENCELU s jeho unikátnou mikroštruktúrou sa firme Lenzing podaril prielom vo výrobe moderných vlákien. Vlákno na báze celulózy je mäkké ako hodváb, pevné ako polyester, chladivé ako ľan, hrejivé ako vlna a sajúce ako bavlna. Vlákno prirodzenou cestou prijíma vlhkosť, ktorú následne rýchlo uvoľňuje späť do okolitého prostredia. V porovnaní s ostatnými vláknami TENCEL vykazuje najvyššiu schopnosť v absorbovaní vlhkosti. Pri vzdušnej vlhkosti 65 % má TENCEL oproti iným materiálom stále ešte dostatočnú kapacitu pri odvádzaní vlhkosti z povrchu tela. Toto dokonalé hygienické pôsobenie vlákna tak prirodzeným spôsobom zabraňuje množeniu baktérií. Výrobou vlákna TENCEL firma Lenzing prvýkrát na svete vyvinula materiál, ktorého funkčnosť je založená na inovovanej mikroštruktúre celulózy. Vzdušná celulóza uplatnená v nových typoch polyuretánovej peny Eurofoamu má rovnaké vlastnosti ako známe vlákno TENCEL. Spojením práškového TENCELU a polyuretánovej peny sa CELLPUR stáva hydrofilný, vykazuje výborné parametre a zaručí optimálnu reguláciu vlhkosti.
  • Výška: 16cm, 
  • Hmotnosť: Do 110kg, 
  • Materiál: Polyuretán, 
  • Veľkosť: 90x200cm, 
  • Tvrdosť: Mäkká, 
  • Určenie: Luxusný, Zdravotný, 
  • Dostupnosť: Skladom, 
  • Poťahy: Sample, Organic Cotton, Dry Fast, 
Keď ste na našich stránkach nenašli odpoveď na Vaše otázky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo vyplnením tohto formulára a my sa Vám v čo najkratšom čase ozveme.
Odoslanie otázky bolo neúspešné, vyplňte prosím políčko e-mail
Odoslanie e-mailu bolo úspešné.
Email
Telefón
Tovar
Zdravotný luxusný matrac NAOS soft 90x200
Vaša otázka
 Vaše údaje použijeme iba pre zaslanie odpovede.
 

Zdravotný luxusný matrac NAOS soft 90x200

facebook