Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Zdravotný lacný matrac TAIGA 120x200 v akcii matrace

matraca v akcii
Katalógové číslo: TA1-120
Dostupnosť: Skladom
Naša cena: 449 EUR

Froté
Poťah froté je klasický froté materiál pretkaný rúnom s vysokou gramážou. Veľmi dobre odvádza pot, ktorý vzniká počas spánku.
Sample
Poťah sample je základný poťah, vďaka vysokej gramáži rúna a kvalitného povrchu však mimoriadne kvalitný poťah vhodný pre Váš matrac.


Jadro luxusného zdravotného matraca TIGA obsahuje dva typy veľmi kvalitnej studenej peny (HR 40 a HR 38 kg/m³) spojené zámkovým systémom. Tieto peny sú kombinované s elastickou penou VISCO (VISCOR s hustotou 50 kg/m³ soft/hard). Špeciálne profilovaný povrch zabezpečí príjemné ležanie s odľahčením namáhaných miest tela, čo zreteľne zlepší prekrvenie pokožky a uvoľní svalstvo. Spánok je vďaka tomu pokojný a spiaci nepociťuje potrebu meniť polohu tela. Na matraci do postele s penou Visco sa leží mimoriadne príjemne, pretože táto špeciálna pena reaguje na teplotu ľudského tela tak, že sa mu dokonale prispôsobí. V kombinácii s lamelovými roštmi matrac vytvorí dokonalú súhru. Celková výška tohto modelu matraca do postele je cca 19 cm.
Váhová kategória: do 130 kg.
Tvrdosť: tvrdý (III.), polotvrdý (II.)
VÝROBCA DPV MATRACE
  • Výška: 20cm, 
  • Hmotnosť: Do 130kg, 
  • Materiál: Kombinácia studenej peny a VISCO, 
  • Tvrdosť: Polovrdá, 
  • Určenie: Luxusný, Zdravotný, 
  • Dostupnosť: Skladom, 
  • Poťahy: Froté, Sample, 
Keď ste na našich stránkach nenašli odpoveď na Vaše otázky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo vyplnením tohto formulára a my sa Vám v čo najkratšom čase ozveme.
Odoslanie otázky bolo neúspešné, vyplňte prosím políčko e-mail
Odoslanie e-mailu bolo úspešné.
Email
Telefón
Tovar
Zdravotný lacný matrac TAIGA 120x200 v akcii matrace
Vaša otázka
 Vaše údaje použijeme iba pre zaslanie odpovede.
 

Zdravotný lacný matrac TAIGA 120x200 v akcii matrace

facebook