Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Zdravotný lacný matrac RIMINI 180x200 v akcii

matraca v akcii
Katalógové číslo: RIM-180
Dostupnosť: Skladom
Naša cena: 529 EUR

Froté
Poťah froté je klasický froté materiál pretkaný rúnom s vysokou gramážou. Veľmi dobre odvádza pot, ktorý vzniká počas spánku.
Sample
Poťah sample je základný poťah, vďaka vysokej gramáži rúna a kvalitného povrchu však mimoriadne kvalitný poťah vhodný pre Váš matrac.


Matrac zo 100 % GREEN latexu s premenlivým tvarovaním povrchu. Jadro tohto zdravotného matraca do postele je vystužené tvrdenou studenou penou HR, v ktorej sú otvory pre dokonalé prúdenie vzduchu. Dierkovanie ŘEŠETO zvyšuje elasticitu jadra, umožňuje vetranie matraca a predovšetkým zvyšuje životnosť matraca.
Vrchné tvarovanie GREEN latexových plátkov vytvorí komfortné spánkové prostredie, a to vďaka svojej príjemnej mäkkosti, pružnosti a tvarovej stálosti. Tento matrac za akciovú cenu je vysoko odolný proti prachu a roztočom. 100 %
GREEN latex navrhla samotná príroda, prírodný latex sa dováža z Guatemaly. Výroba tohto typu latexu je maximálne šetrná voči životnému prostrediu. Matrac ponúkame so snímateľným poťahom SAMPLE, štepovaným podľa zón, ktorý možno prať. S polohovacím alebo pevným lamelovým roštom vytvorí dokonalý pár.
Celková výška tohto matraca je cca 17 cm.
Odporúčané zaťaženie: do 130 kg.
Tvrdosť: tvrdý (III.)
VÝROBCA DPV MATRACE
  • Výška: 17cm, 
  • Hmotnosť: Do 130kg, 
  • Materiál: Latexová, 
  • Veľkosť: 180x200cm, 
  • Tvrdosť: Tvrdá, 
  • Určenie: Luxusný, Zdravotný, 
  • Dostupnosť: Skladom, 
  • Poťahy: Froté, Sample, 
Keď ste na našich stránkach nenašli odpoveď na Vaše otázky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo vyplnením tohto formulára a my sa Vám v čo najkratšom čase ozveme.
Odoslanie otázky bolo neúspešné, vyplňte prosím políčko e-mail
Odoslanie e-mailu bolo úspešné.
Email
Telefón
Tovar
Zdravotný lacný matrac RIMINI 180x200 v akcii
Vaša otázka
 Vaše údaje použijeme iba pre zaslanie odpovede.
 

Zdravotný lacný matrac RIMINI 180x200 v akcii

facebook