Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Zdravotný lacný matrac LAURA 85x200

matraca v akcii
Katalógové číslo: LA1-85
Dostupnosť: Skladom
Naša cena: 263 EUR

Froté
Poťah froté je klasický froté materiál pretkaný rúnom s vysokou gramážou. Veľmi dobre odvádza pot, ktorý vzniká počas spánku.
Sample
Poťah sample je základný poťah, vďaka vysokej gramáži rúna a kvalitného povrchu však mimoriadne kvalitný poťah vhodný pre Váš matrac.
Organic Cotton
Keď preferujete bavlnu, v tom prípade je pre Vás správnym poťahom Organic Cotton (zo 70 % bavlny a 30 % polyamidu).
Dry Fast
Tento poťah odporúčame ľuďom, ktorí sa počas spánku veľmi potia. Dry Fast dokonale odvádza vlhkosť a prináša príjemný pocit sucha.


Špeciálne profilovaný povrch zaistí príjemný spánok, počas ktorého sa uľaví namáhaným miestam tela. Jadro tohto 5-zónového luxusného matraca obsahuje dva typy veľmi kvalitnej studenej peny (s hustotou HR 40 a HR 38 kg/m³) spojenej zámkovým systémom. Oba typy peny sú kombinované s VISCO elastickou penou (VISCOR s hustotou 50 kg/m³ soft/hard).  Odľahčenie zreteľne zlepší prekrvenie pokožky a uvoľnenie svalstva, a tak je spánok pokojný, lebo spiaci nepociťuje potrebu meniť polohu tela. Na matraci do postele s penou Visco sa leží mimoriadne príjemne, pretože táto špeciálna pena reaguje na teplotu ľudského tela tak, že sa mu dokonale prispôsobí. V kombinácii s lamelovými roštmi matrac vytvorí dokonalú súhru. Celková výška tohto modelu matraca do postele je cca 17 cm.
Váhová kategória: do 110 kg
Tvrdosť: tvrdý (III.), polotvrdý (II.)
  • Výška: 16cm, 
  • Hmotnosť: Do 130kg, 
  • Materiál: Kombinácia studenej peny a VISCO, 
  • Tvrdosť: Polovrdá, 
  • Určenie: Lacný, Luxusný, Zdravotný, 
  • Dostupnosť: Skladom, 
  • Poťahy: Froté, Sample, Organic Cotton, Dry Fast, 
Keď ste na našich stránkach nenašli odpoveď na Vaše otázky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo vyplnením tohto formulára a my sa Vám v čo najkratšom čase ozveme.
Odoslanie otázky bolo neúspešné, vyplňte prosím políčko e-mail
Odoslanie e-mailu bolo úspešné.
Email
Telefón
Tovar
Zdravotný lacný matrac LAURA 85x200
Vaša otázka
 Vaše údaje použijeme iba pre zaslanie odpovede.
 

Zdravotný lacný matrac LAURA 85x200

facebook