Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Zdravotný lacný matrac JENNY 90x200

matraca v akcii
Katalógové číslo: JEN-90
Dostupnosť: Skladom
Naša cena: 184 EUR

Froté
Poťah froté je klasický froté materiál pretkaný rúnom s vysokou gramážou. Veľmi dobre odvádza pot, ktorý vzniká počas spánku.
Sample
Poťah sample je základný poťah, vďaka vysokej gramáži rúna a kvalitného povrchu však mimoriadne kvalitný poťah vhodný pre Váš matrac.
Organic Cotton
Keď preferujete bavlnu, v tom prípade je pre Vás správnym poťahom Organic Cotton (zo 70 % bavlny a 30 % polyamidu).
Dry Fast
Tento poťah odporúčame ľuďom, ktorí sa počas spánku veľmi potia. Dry Fast dokonale odvádza vlhkosť a prináša príjemný pocit sucha.


JENNY je 7-zónový, kvalitný, vysoký manželský matrac do postele, vyrobený z odolnej a priedušnej peny SLEEPFOAM, ponúkaný za akciovú cenu. Pri tomto matraci si môžete vybrať tvrdšiu alebo mäkšiu stranu.
Matrace z peny SLEEPFOAM vynikajú pružnosťou, tvarovou stálosťou a dlhou životnosťou. Jadro zdravotného matraca JENNY je upravené unikátnou technológiou ŘEŠETO, ktorá zvyšuje predovšetkým vzdušnosť, hygienickosť a životnosť matraca. Vďaka otvorom v matraci je jadro lepšie vetrané, čím dochádza k ochladzovaniu tela počas spánku.
Matrac dodávame s poťahom SAMPLE, štepovaným podľa zóny, ktorý možno prať, a k nemu odporúčame pevný alebo polohovací lamelový rošt.
Výška matraca s poťahom je cca 19 cm.
Odporúčané zaťaženie: do 110 kg.
Tvrdosť: veľmi tvrdý (IV.), tvrdý (III.)
VÝROBCA DPV MATRACE
  • Výška: 20cm, 
  • Hmotnosť: Do 110kg, 
  • Materiál: Polyuretán, 
  • Veľkosť: 90x200cm, 
  • Tvrdosť: Veľmi tvrdá, 
  • Určenie: Lacný, Zdravotný, 
  • Dostupnosť: Skladom, 
  • Poťahy: Froté, Sample, Organic Cotton, Dry Fast, 
Keď ste na našich stránkach nenašli odpoveď na Vaše otázky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo vyplnením tohto formulára a my sa Vám v čo najkratšom čase ozveme.
Odoslanie otázky bolo neúspešné, vyplňte prosím políčko e-mail
Odoslanie e-mailu bolo úspešné.
Email
Telefón
Tovar
Zdravotný lacný matrac JENNY 90x200
Vaša otázka
 Vaše údaje použijeme iba pre zaslanie odpovede.
 

Zdravotný lacný matrac JENNY 90x200

facebook