Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Zdravotný lacný matrac EVA 180x200 v akcii

matraca v akcii
Katalógové číslo: A34-180
Naša cena: 437 EUR

Froté
Poťah froté je klasický froté materiál pretkaný rúnom s vysokou gramážou. Veľmi dobre odvádza pot, ktorý vzniká počas spánku.
Sample
Poťah sample je základný poťah, vďaka vysokej gramáži rúna a kvalitného povrchu však mimoriadne kvalitný poťah vhodný pre Váš matrac.


Tento veľmi luxusný mäkší matrac je 5-zónový a vyrobený zo studenej kvalitnej peny. Vďaka elastickej pene VISCO, ktorá má výrazne profilovaný povrch, užívateľovi vytvorí dokonalý spánkový komfort. V spánku tak dochádza k odľahčeniu najnamáhanejších miest tela, k uvoľneniu svalov a k lepšiemu prekrveniu pokožky. Spánok na tomto matraci je tak pokojnejší a bez potreby spiaceho meniť polohu. Stred matraca je vyrobený z kvalitnej studenej peny a doska z elastickej peny VISCO, vďaka čomu sa na matraci leží veľmi príjemne. Pena VISCO – tzv. lenivá pena − sa dokonale prispôsobí telu a zároveň reaguje na jeho teplotu a tlak. Tento matrac je vhodný na lamelové rošty, to tak na pevné, ako aj polohovacie. Matrac má dlhú životnosť a je vhodný pre ľudí s hmotnosťou do 110 kg.
Výška matraca s poťahom je cca 16 cm. S matracom ADAM tvorí dokonalú manželskú zostavu pre zdravý spánok.
Váhová kategória: do 110 kg.
Tvrdosť: polotvrdý (II.)
VÝROBCA DPV MATRACE
  • Výška: 16cm, 
  • Hmotnosť: Do 130kg, 
  • Materiál: Kombinácia studenej peny a VISCO, 
  • Veľkosť: 180x200cm, 
  • Tvrdosť: Polovrdá, 
  • Určenie: Luxusný, Zdravotný, 
  • Dostupnosť: Skladom, 
  • Poťahy: Froté, Sample, 
Keď ste na našich stránkach nenašli odpoveď na Vaše otázky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo vyplnením tohto formulára a my sa Vám v čo najkratšom čase ozveme.
Odoslanie otázky bolo neúspešné, vyplňte prosím políčko e-mail
Odoslanie e-mailu bolo úspešné.
Email
Telefón
Tovar
Zdravotný lacný matrac EVA 180x200 v akcii
Vaša otázka
 Vaše údaje použijeme iba pre zaslanie odpovede.
 

Zdravotný lacný matrac EVA 180x200 v akcii

facebook