Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Zdravotný lacný matrac ELITE 85x195

matraca v akcii
Katalógové číslo: E-85/95
Naša cena: 161 EUR

Froté
Poťah froté je klasický froté materiál pretkaný rúnom s vysokou gramážou. Veľmi dobre odvádza pot, ktorý vzniká počas spánku.
Sample
Poťah sample je základný poťah, vďaka vysokej gramáži rúna a kvalitného povrchu však mimoriadne kvalitný poťah vhodný pre Váš matrac.
Organic Cotton
Keď preferujete bavlnu, v tom prípade je pre Vás správnym poťahom Organic Cotton (zo 70 % bavlny a 30 % polyamidu).
Dry Fast
Tento poťah odporúčame ľuďom, ktorí sa počas spánku veľmi potia. Dry Fast dokonale odvádza vlhkosť a prináša príjemný pocit sucha.


Veľmi kvalitný sendvičový zdravotný matrac. Jadro matraca je vyrobené z 3D profilovanej polyuretánovej peny (s hustotou 35 kg/m3) a 5 cm vysokej dosky z odľahčeného polyuretánu (s hustotou 70 kg/m3).
Vystuženie odľahčeným polyuretánom dáva tomuto lacnému matracu prirodzenú tvrdosť, otvory v profilovanej pene z molitanu zasa umožňujú jeho dobré vetranie.
Výška tohto penového matraca je podľa typu poťahu cca 15 cm. Pri tomto ortopedickom matraci si užívateľ môže zvoliť tvrdšiu alebo mäkšiu stranu. Tento typ matraca odporúčame na latkový i na  lamelový , či už pevný alebo polohovací rošt.
  • Výška: 15cm, 
  • Hmotnosť: Do 110kg, 
  • Materiál: Polyuretán, 
  • Tvrdosť: Polovrdá, 
  • Určenie: Detský, Lacný, Zdravotný, 
  • Dostupnosť: Skladom, 
  • Poťahy: Froté, Sample, Organic Cotton, Dry Fast, Happy Kids, 
Keď ste na našich stránkach nenašli odpoveď na Vaše otázky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo vyplnením tohto formulára a my sa Vám v čo najkratšom čase ozveme.
Odoslanie otázky bolo neúspešné, vyplňte prosím políčko e-mail
Odoslanie e-mailu bolo úspešné.
Email
Telefón
Tovar
Zdravotný lacný matrac ELITE 85x195
Vaša otázka
 Vaše údaje použijeme iba pre zaslanie odpovede.
 

Zdravotný lacný matrac ELITE 85x195

facebook