Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Zdravotný lacný matrac AKASHA 80x200

matraca v akcii
Katalógové číslo: AKA-80
Dostupnosť: Skladom
Naša cena: 288 EUR

Sample
Poťah sample je základný poťah, vďaka vysokej gramáži rúna a kvalitného povrchu však mimoriadne kvalitný poťah vhodný pre Váš matrac.
Organic Cotton
Keď preferujete bavlnu, v tom prípade je pre Vás správnym poťahom Organic Cotton (zo 70 % bavlny a 30 % polyamidu).
Dry Fast
Tento poťah odporúčame ľuďom, ktorí sa počas spánku veľmi potia. Dry Fast dokonale odvádza vlhkosť a prináša príjemný pocit sucha.


Matrac do postele AKASHA obsahuje kombináciu kvalitnej studenej peny HR a peny VISCO. Jadro tohto matraca za akciovú cenu obsahuje dva typy veľmi kvalitnej studenej peny (s hustotou 40 kg/m³ a 38 kg/m³) spojené zámkovým systémom. Mäkšia strana matraca AKASHA obsahuje vysokú vrstvu elastickej peny VISCO, v ktorej sú najnovšou technológiou ŘEŠETO vyhĺbené otvory až do stredu základného jadra matraca. Prepojením vodorovných a zvislých otvorov tohto zdravotného matraca vzniklo dokonale priedušné jadro, čo znamená dokonalé vetranie a chladenie matraca. Druhá strana matraca má hornú vrstvu zo studenej peny HR (35 kg/ m³) s antidekubitným profilovaním, priečne a pozdĺžne zárezy povrchu hornej vrstvy tak lepšie kopírujú tvar tela. Matrac dodávame s poťahom SAMPLE, štepovaným podľa zón, ktorý možno prať. Matrac možno dať na lamelové pevné rošty i na polohovacie lamelové rošty.
Výška matraca s poťahom: cca 19 cm.
Odporúčaná nosnosť matraca: do 130 kg.
Tvrdosť matraca: polotvrdý (II.), tvrdý (III.)
VÝROBCA DPV MATRACE
  • Výška: 20cm, 
  • Hmotnosť: Do 130kg, 
  • Materiál: Kombinácia studenej peny a VISCO, 
  • Veľkosť: 80x200cm, 
  • Tvrdosť: Polovrdá, 
  • Určenie: Luxusný, Zdravotný, 
  • Dostupnosť: Skladom, 
  • Poťahy: Sample, Organic Cotton, Dry Fast, 
Keď ste na našich stránkach nenašli odpoveď na Vaše otázky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo vyplnením tohto formulára a my sa Vám v čo najkratšom čase ozveme.
Odoslanie otázky bolo neúspešné, vyplňte prosím políčko e-mail
Odoslanie e-mailu bolo úspešné.
Email
Telefón
Tovar
Zdravotný lacný matrac AKASHA 80x200
Vaša otázka
 Vaše údaje použijeme iba pre zaslanie odpovede.
 

Zdravotný lacný matrac AKASHA 80x200

facebook