Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Zdravotná lacná matrac ADELA 80x195cm

matraca v akcii
Katalógové číslo: ADELA-80/95
Naša cena: 150 EUR

Froté
Poťah froté je klasický froté materiál pretkaný rúnom s vysokou gramážou. Veľmi dobre odvádza pot, ktorý vzniká počas spánku.
Sample
Poťah sample je základný poťah, vďaka vysokej gramáži rúna a kvalitného povrchu však mimoriadne kvalitný poťah vhodný pre Váš matrac.
Organic Cotton
Keď preferujete bavlnu, v tom prípade je pre Vás správnym poťahom Organic Cotton (zo 70 % bavlny a 30 % polyamidu).
Dry Fast
Tento poťah odporúčame ľuďom, ktorí sa počas spánku veľmi potia. Dry Fast dokonale odvádza vlhkosť a prináša príjemný pocit sucha.


Matrac je konštruovaný pre záťaž do 90 kg. Matrac možno atypicky upraviť na akýkoľvek rozmer do veľkosti 200 x 90. ADELA je 5-zónový matrac vyrobený z kvalitnej peny bez použitia lepidiel, ktorý má dve tvrdosti. Jadro tvoria dva  diely z veľmi kvalitnej polyuretánovej peny (T35/T40) spojené zámkovým systémom. Rozdielna hustota peny dáva možnosť zvoliť si tvrdší alebo mäkší variant. Tento matrac sa postará o spánkový komfort. Vysoká kvalita peny PUR zaručí zasa jeho dlhú životnosť. Matrac je vhodný na všetky rovné i polohovacie lamelové rošty.
Výška matraca je cca 13 cm.
VÝROBCA DPV MATRACE
  • Výška: 13cm, 
  • Hmotnosť: Do 110kg, 
  • Materiál: Polyuretán, 
  • Tvrdosť: Polovrdá, 
  • Určenie: Detský, Lacný, 
  • Dostupnosť: Skladom, 
  • Poťahy: Froté, Sample, Organic Cotton, Dry Fast, Happy Kids, 
Keď ste na našich stránkach nenašli odpoveď na Vaše otázky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo vyplnením tohto formulára a my sa Vám v čo najkratšom čase ozveme.
Odoslanie otázky bolo neúspešné, vyplňte prosím políčko e-mail
Odoslanie e-mailu bolo úspešné.
Email
Telefón
Tovar
Zdravotná lacná matrac ADELA 80x195cm
Vaša otázka
 Vaše údaje použijeme iba pre zaslanie odpovede.
 

Zdravotná lacná matrac ADELA 80x195cm

facebook