Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Zdravotná lacná matrac Adam 140x200

matraca v akcii
Katalógové číslo: A33-120
Naša cena: 430 EUR

Froté
Poťah froté je klasický froté materiál pretkaný rúnom s vysokou gramážou. Veľmi dobre odvádza pot, ktorý vzniká počas spánku.
Sample
Poťah sample je základný poťah, vďaka vysokej gramáži rúna a kvalitného povrchu však mimoriadne kvalitný poťah vhodný pre Váš matrac.


Tento veľmi luxusný matrac 200 x 80 cm je 5-zónový a vyrobený z kvalitnej studenej peny. Vďaka elastickej pene VISCO s výrazne profilovaným povrchom matrac užívateľom zabezpečí komfortný spánok. Počas spánku dochádza k odľahčeniu najnamáhanejších miest tela, k uvoľneniu svalov a k lepšiemu prekrveniu pokožky. Spánok na tomto matraci je tak pokojnejší, bez potreby meniť polohu. Samotné jadro matraca obsahuje separačnú tkaninu. Tento matrac je ideálny na lamelové rošty, a to tak pevné, ako aj polohovacie. Stred matraca je vyrobený z kvalitnej studenej peny a doska z elastickej peny VISCO. Vďaka tomu sa na matraci leží veľmi príjemne. Pena VISCO − lenivá pena − sa dokonale prispôsobí telu a zároveň reaguje na jeho teplotu a tlak.
  • Výška: 16cm, 
  • Hmotnosť: Do 130kg, 
  • Materiál: Penová a studená pena, 
  • Tvrdosť: Polovrdá, 
  • Určenie: Luxusný, Zdravotný, 
  • Dostupnosť: Skladom, 
  • Poťahy: Froté, Sample, 
Keď ste na našich stránkach nenašli odpoveď na Vaše otázky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo vyplnením tohto formulára a my sa Vám v čo najkratšom čase ozveme.
Odoslanie otázky bolo neúspešné, vyplňte prosím políčko e-mail
Odoslanie e-mailu bolo úspešné.
Email
Telefón
Tovar
Zdravotná lacná matrac Adam 140x200
Vaša otázka
 Vaše údaje použijeme iba pre zaslanie odpovede.
 

Zdravotná lacná matrac Adam 140x200

facebook